Dzisiaj jest Czwartek, 23 listopada 2017

Kontakt

logotyp
Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
pon.- pt. od 8:00 do 19:00
sob.- nd. od 15.00 do 19.00
Sosnowiec 41-211
ul. Zamkowa 2

Dane teleadresowe

Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
ul. Zamkowa 2, 41-211 Sosnowiec
tel./fax 32 266 38 42
centrum@zameksielecki.pl


Galeria Extravagance tel. 32 266 38 42
Kontakt w sprawach związanych z realizacją projektów artystycznych, zgłaszanie propozycji wystaw.

Małgorzata Malinowska-Klimek – kurator
m.klimek@zameksielecki.pl

Adriana Zimnowoda - kurator
a.zimnowoda@zameksielecki.pl


Dział Regionalno - Edukacyjny tel. 32 297 90 76

Kontakt w sprawach związanych z realizacją ekspozycji o charakterze historycznym.

Monika Kempara - kurator
m.kempara@zameksielecki.pl

Rafał Bryła - kurator
r.bryla@zameksielecki.pl


Dział Organizacji Imprez 032 297 90 76
Kontakt w sprawie organizacji koncertów, spektakli, spotkań autorskich, itp.

Monika Pawlas-Polańska – specjalista ds. organizacji imprez
m.pawlas@zameksielecki.pl

Karolina Skrzeczkowska – specjalista ds. organizacji imprez
k.skrzeczkowska@zameksielecki.pl


Plastycy 32 266 38 42

Katarzyna Siwiec-Matysiak - specjalista – animator kultury
k.matysiak@zameksielecki.pl

Ewa Warchulińska-Dąbek - specjalista – animator kultury
e.warchulinska@zameksielecki.pl

Ryszard Gęsikowski - specjalista – grafik
r.gesikowski@zameksielecki.pl


Księgowość 32 266 38 42

Wioletta Chytry - główna księgowa
w.chytry@zameksielecki.pl

Izabela Morton - księgowa
i.morton@zameksielecki.pl

Dorota Wojciechowska - kasjer/magazynier
d.wojciechowska@zameksielecki.pl


Kadry 32 266 38 42

Danuta Markowska - specjalista ds. kadrowych
d.markowska@zameksielecki.pl


Zamówienia publiczne 32 296 30 27

Adrianna Pionkaspecjalista – animator kultury
a.pionka@zameksielecki.pl

Dyrektor - Jolanta Skorus j.skorus@zameksielecki.pl 32 266 38 42

Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
hermesbirkinae parsmovies